1 » O firmie2

Kontakt

 • AKCES
  Pod Fortem 2C
  31-302 Kraków
 • E-mail:biuro@akces-fiskalne.pl
 • Telefon12 430 15 05
  668 174 399
 • Godziny działania sklepuPoniedziałek - Piątek od 9:00 do 17:00

Cennik

Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
 • novitus_nanoe_200x200

O firmie

Działalność firmy AKCES rozpoczęła się w 2003 roku. Od tego czasu oferujemy kompleksowe rozwiązania przeznaczone dla Klientów z różnych branż – handlu, usług oraz gastronomii, dostarczając im urządzenia, systemy oraz oprogramowania wpływające na szybkość i efektywność pracy w danym przedsiębiorstwie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda działalność wymaga stosowania odmiennych rozwiązań, dlatego nasza oferta jest niezwykle bogata, zróżnicowana i dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Novitus. Współpraca z firmą Novitus pozwala nam zaproponować sprzęt najwyższej klasy, przy zachowaniu jego atrakcyjnych warunków cenowych.

Oferujemy nowoczesne kasy fiskalne, których ceny są niezwykle korzystne i przykuwają wzrok nawet najbardziej wymagających Klientów ! Kasa fiskalna ma zastosowanie w sklepach, punktach usługowych czy restauracjach. Proponujemy także modele tych urządzeń dla szkół nauki jazdy. Nasza propozycja obejmuje zarówno urządzenia stacjonarne, jak i mniejsze, przenośne, które gwarantują pełną swobodę obsługi. Wszystkie zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania zwiększające ich funkcjonalność i wypływające na szybkość pracy. Oferowany sprzęt wyróżnia korzystny stosunek jakości do ceny. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałym asortymentem sklepu, na który składają się drukarki, systemy POS oraz specjalistyczne oprogramowanie. Odbiór i serwis jest możliwy w naszym biurze w Krakowie.

Przejdź do strony głównej