1 » Polityka prywatności2

Kontakt

 • AKCES
  Pod Fortem 2C
  31-302 Kraków
 • E-mail:biuro@akces-fiskalne.pl
 • Telefon12 430 15 05
  668 174 399
 • Godziny działania sklepuPoniedziałek - Piątek od 9:00 do 17:00

Cennik

Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
 • novitus_nanoe_200x200

Polityka prywatności

Polityka prywatności


Niniejsza Polityka Ochrony Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez użytkowników w związku z korzystaniem z serwisów internetowych udostępnianych w domenie www.akces-fiskalne.pl lub innych domenach administrowanych przez AKCES Mariusz Modesan (dalej "AKCES") odnoszących się do niniejszej Polityki Ochrony Prywatności.


Zbieranie Danych Osobowych Użytkowników 


Do korzystania z niektórych funkcji serwisu konieczna jest rejestracja. Podczas rejestracji Użytkownik proszony jest o podanie swoich danych osobowych, a także o podanie danych, które nie mają takiego charakteru.

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie nie jest obowiązkowe (jest dobrowolne), ale jest konieczne do świadczenia usług przez AKCES w ramach serwisu www.akces-fiskalne.pl.

W zakresie uzasadnionym daną Usługą, Użytkownik może zostać poproszony o podanie następujących danych osobowych: imienia, nazwiska, adresu, numeru telefonu oraz adresu poczty elektronicznej.

Dane klientów zarejestrowanych AKCES przechowuje w celach związanych z realizacją zamówień oraz w celu dopasowania swojej oferty do konkretnego użytkownika. Klienci zarejestrowani mają możliwość wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Każdy klient może zażądać usunięcia jego danych z bazy danych AKCES

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań Użytkowników w serwisie www.akces-fiskalne.pl

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Użytkownikiem a AKCES będą wykorzystane wyłącznie w celu możliwie poprawnej, pełnej i sprawnej odpowiedzi na pytanie Użytkownika.


Przetwarzanie / wykorzystanie danych osobowych

 

Dane osobowe przetwarzane są za zgodą wyrażaną przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych. 
Wyrażenie przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych osobowych następuje przez zaznaczenie właściwego miejsca w formularzu w trakcie procedury rejestracyjnej lub innej procedury mającej na celu umożliwienie korzystania z Usług. Użytkownik może w każdej chwili odwołać zgodę.

W przypadku naruszenia Regulaminu serwisu www.akces-fiskalne.pl połączonego z naruszeniem prawa, a także bez takiego naruszenia, lecz na podstawie innych przepisów, AKCES może udostępnić dane Użytkownika, w tym osobowe, organom wymiaru sprawiedliwości w sytuacjach przewidzianych prawem.

 

Kontakt

 

Administrator może przesyłać Użytkownikom, w tym na podane przez nich adresy e-mail, informacje handlowe na temat produktów i usług AKCES, pod warunkiem, że Użytkownik wyraził zgodę na ich otrzymywanie.

Użytkownik serwisu www.akces-fiskalne.pl może zwrócić się do Administratora z prośbą o usunięcie jego Danych Osobowych w całości lub w określonej części.

Adres, pod którym można się skontaktować z Administratorem: AKCES Mariusz Modesan, ul. Pod Fortem 2C, 31-302 Kraków, tel: 12 2963223, e-mail: biuro@akces-papiery.pl


Przejdź do strony głównej